ABC pilis TV privatumo politikaPaskutinio atnaujinimo data: 2023-10-10


     1. Paslaugos aprašymas


Ši privatumo politika skirta informuoti jus apie duomenis, kuriuos renka MB „ABC pilis“, kai naudojatės  „ABC pilis TV“ prenumeratos paslauga, kaip renkame ir saugome jūsų informaciją, ir kaip jūsų informacija gali būti naudojama. MB „ABC pilis“ rimtai žiūri į jūsų privatumą. Nenuomojame, neparduodame ir nesidaliname jūsų asmenine informacija su trečiosiomis šalimis, išskyrus toliau nurodytus atvejus. Retkarčiais galime atnaujinti šią privatumo politiką, todėl, jei esate registruotas „ABC pilis TV“ vartotojas, apie bet kokius esminius pakeitimus pasistengsime jus informuoti el. paštu. Be to, visada galite apsilankykite šioje svetainėje ir čia rasti paskelbtą naujausią privatumo politiką. MB „ABC pilis“ suteikia jums galimybę peržiūrėti, pašalinti ir keisti bet kokią asmeninę informaciją, kurią anksčiau pateikėte. Savo asmeninę informaciją galite atnaujinti, prisijungę prie savo „ABC pilis TV“ paskyros, tada spustelėdami savo vartotojo ikoną puslapio viršuje, dešinėje, ir pasirinkdami meniu punktą „Vartotojo duomenys“.


     2. Duomenų rinkimas ir naudojimas


Mes renkame tik tuos asmens duomenis, kuriuos pasirenkate mums pateikti registracijos proceso metu. Vykdydami registracijos procesą, norėdami naudotis „ABC pilis TV“ paslaugomis, turite mums pateikti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, valstybę, ir atsiskaitymo informaciją, įskaitant kredito kortelės duomenis. Visi duomenys saugomi Jungtinėse Amerikos Valstijose. Galite nuspręsti nepateikti jokios aukščiau pateiktos informacijos, bet tada negalėsite naudotis „ABC pilis TV“ paslaugomis ar tam tikromis funkcijomis. Jūsų duomenis saugosime iki 30 dienų po paskyros ištrynimo. Po 30 dienų visi jūsų duomenys bus visiškai pašalinti iš mūsų sistemos.


     3. Analizė


Galime rinkti ir saugoti tam tikrą informaciją apie jūsų sąveiką su „ABC pilis TV“ svetaine ir paslaugomis, įskaitant slapukus, IP adresus, naršyklės tipą, įrenginio tipą, vietą, interneto paslaugų teikėją (IPT), įėjimo ir išėjimo puslapius, operacines sistemas, laiką, datą ir kitus susijusius duomenis. „ABC pilis TV“ naudoja šią informaciją tik siekdama pagerinti paslaugų ir produktų kokybę. Jei nuspręsite atmesti slapukus per savo naršyklę, jums bus taikomi tam tikri paslaugų naudojimo apribojimai.


     4. Pranešimai el. paštu


Kai prisiregistruojate naudotis „ABC pilis TV“ paslaugomis, jūsų el. pašto adresas automatiškai bus įtrauktas į „ABC pilis TV“ adresų sąrašą. Gausite sveikinimo informaciją, paskyros informaciją ir kitą su rinkodara susijusią informaciją, susijusią su įsigytomis „ABC pilis TV“ paslaugomis. Taip pat galite periodiškai gauti el. laiškus, pranešančius apie naujas „ABC pilis TV“ paslaugų funkcijas, produktus, pavadinimus ir kitą susijusią informaciją. Galite pasirinkti atsisakyti gauti el. laiškus iš „ABC pilis TV“, bet, jei nuspręsite tai padaryti, negausite techninio palaikymo užklausų, paskyros pranešimų, pranešimų apie paslaugų atnaujinimus, apie saugos ir paslaugų teikimo sąlygų atnaujinimus, taip pat privatumo politikos atnaujinimus. Bet kuriuo metu, jei pamiršite savo prisijungimo prie paskyros informaciją, galite „ABC pilis TV“ svetainės prisijungimo lange spustelėti užrašą „Pamiršote slaptažodį?“ ir ten įrašyti savo el. pašto adresą. El. paštu bus atsiųsta nuoroda su tolesniais veiksmais, tame skaičiuje kaip pasikeisti slaptažodį.


     5. Saugumas


Mes naudojame SSL šifravimą ir kitas saugumo priemones, siekdami užtikrinti, kad jūsų duomenys būtų apsaugoti ir saugūs. Tačiau atminkite, kad ir Jūs turėtumėte imtis tinkamų veiksmų, kad užtikrintumėte paskyros informacijos saugumą. Primygtinai rekomenduojame nustatyti sunkiai atspėjamą paskyros slaptažodį, kad kiti negalėtų lengvai atspėti jūsų slaptažodžio.


     6. Mūsų privatumo politikos pakeitimai


Bet kokie privatumo politikos pakeitimai, kuriuos galime padaryti ateityje, bus paskelbti šiame puslapyje ir, jei reikia, apie juos informuosime el. paštu.


     7. Jūsų teisės


Jūs turite teisę atsisakyti, kad mes tvarkytume Jūsų asmens duomenis rinkodaros tikslais. Šia teise galite pasinaudoti prisijungdami prie savo paskyros ir nuimdami atitinkamas varneles nuo rinkodarinių pasirinkimų.


     8. Kontaktinė informacija


Jei turite klausimų ar rūpesčių dėl šios politikos, nedvejodami susisiekite su mumis el. pašto adresu info@abcpilis.lt


Kaunas, Lietuva